Domů » MUŽI » Prstencová lampa – nezbytnost pro beauty profesionály i youtubery

Prstencová lampa – nezbytnost pro beauty profesionály i youtubery

Fotografie: prstencová lampa

Kdo z beauty profesionálů či influencerů potřebuje ke své práci denní světlo, ale nechce se mu podřizovat, ten musí ke své profi pracovní výbavě přidat též prstencovou lampu.

Prstencová lampa, nazývaná též kruhová lampa, je nevyhnutným vybavením pro různé beauty specialisty, ale i influencery. Lampa nabídne vhodné osvětlení tatérům, make-up artistům, je nezbytností v kosmetických salonech a rovněž ji využijí fotografové a youtubeři. U těchto prací potřebujeme jednak dobře vidět. Současně vyžadujeme, aby nám světlo neovlivňovalo věrnost barev. Důležitost vhodného osvětlení při fotografování a natáčení videí je samozřejmostí.

Dobré světlo je často cestou k ovládnutí sociálních sítí

Moderní prstencová lampa, ring led light set 10″ 260 mm 24 W nabízí skvělé externí osvětlení pro líčení, natáčení na YouTube mobilem, pro focení v interiéru i speciální disciplíny, jako je třeba unboxing. Což je populární rozbalování věcí, jeho natáčení na video a publikování na webu.

Prstencová lampa umí pečlivě nasvítit celý objekt, včetně vnitřku krabice, pokud mluvíme o fenoménu unboxingu. Světlo nezahřívá objekty ani při dlouhém použití. LED ring má 10 palců a 120 LED diod. Jejich intenzitu osvětlení lze plynule regulovat na stupnici 1 až 10. Současně lze vybírat ze třech barev světla: 6500 K – studená bílá (namodralé světlo), 4500 K – neutrální bílá (nejblíže dennímu světlu) a 3000 K – teplá bílá (žluté světlo).

Kompletní set připraven k použití

Ring led light je připravena k okamžitému použití. Součástí je stativ s kloubovou hlavou, díky čemuž lze lampu libovolně natáčet. Lampa se nabíjí přes USB, klidně z počítače, nebo přes klasickou nabíječku mobilního telefonu. Délka kabelu je 2 metry. Set je dodávaný obvykle se stolním stativem a s držákem mobilu na husím krku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *