Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Kde prodávají ložiska a opravdu jim rozumí?

Kde prodávají ložiska a opravdu jim rozumí?

Firma AKNILAS, s.r.o., specialista na ložiska všeho druhu

Česká společnost AKNILAS, s.r.o. se sídlem v Nymburku je moderní firmou s jasnou historií. Na trhu se pohybuje více než 15 let a za tu dobu si vybudovala velmi dobrou pověst i pozici. Dlouhodobě patří k těm nejspolehlivějším dodavatelům ložisek, strojních součástí a strojírenských komponentů v České republice. Zajišťuje komplexní dodávky špičkových produktů v nevyčíslitelném množství variant od mnoha prověřených výrobců z celého světa, kam patří prověření dodavatelé z Evropy, Ameriky a Japonska.

Sortiment společnosti a prodej ložisek

Stěžejní jsou pro tuto společnost především ložiska, lineární vedení a další strojírenské produkty, včetně s nimi souvisejících náhradních dílů. Vše pochází od předních světových výrobců, jako jsou SKF, INA – FAG, TIMKEN, FAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, LOCTITE, GUFERO, RUBENA, SIMRIT, MEGADYNE, nebo třeba GATES. Většina produktů je skladem a v Nymburku jsou ihned k odběru v kamenné prodejně, kde také probíhá prodej ložisek, nebo jsou obratem připraveny k odeslání. Kromě pomoci s výběrem vhodného produktu a typu řešení vašeho problému dostanete špičkový servis a rozsáhlou technickou pomoc. Součástí nabídky služeb je i zakázková kovovýroba.

Jak vybírat vhodné ložisko

Mottem společnosti AKNILAS, s.r.o. je vstřícný přístup a maximální spolehlivost. Díky propojení vynikajícího servisu, dobrému skladovému zázemí, vysoké technické odbornosti zaměstnanců a komplexnosti dodávek, z vás udělá spokojeného zákazníka. Každé ložisko má číselné označení. Pokud číslo neznáte a potřebujete doporučení, lze použít nonstop linku, poslat email nebo zboží objednat pomocí formuláře na webu. Pokud potřebujete koupit stejné ložisko, které vyžaduje výměnu, je nutné jeho změření. Typ ložiska pak vyplyne z vámi naměřených rozměrů. Pomocí posuvného měřidla neboli šuplery změřte vnitřní a vnější průměr, a pak i šířku ložiska. Naměřené údaje pak nahlaste prodejci.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *