Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Podle čeho zvolit zahradní nábytek

Podle čeho zvolit zahradní nábytek

ratanový nábytek

Začala sezóna zahradních grill party. Ale vy se neumíte uvolnit a stále si lámate hlavu s tím, jaký vybrat zahradní nábytek? Již nemusíte! My si lámali hlavu za vás a vybrali jsme nejdůležitější aspekt, podle jakého si jednoduše vyberete. A to je materiál, představíme vám jasné favority, které vás zbaví všech starostí, jelikož jsou bezúdržbové a můžete je umístit kamkoliv!

1. Nábytek z umělého ratanu

Naprostým hitem v zahradním nábytku je umělý ratan, který je vkusný a taky praktický. Dokonale splyne s okolním prostředím a vám dopřeje vaší jedinečnou relaxační chvilku. Ratanový zahradní nábytek je příjemným posezením, jelikož sady obvykle obsahují i čalouněné podsedáky. Jelikož jde o venkovní nábytek, nemusíte jej schovávat, ani když bude venku pod psa. Sestavy nábytku obsahují židle nebo pohovku a menší stolek. Záleží už pouze na vás, jaký design si zvolíte. Malý set pro dva – ideální posezení na balkón. Velké pohovky z umělého ratanu – můžete si na nich i zdřímnout. Židle a stůl z umělého ratanu – skvělé pro hoštění návštěvy u grilování.

Nábytek je lehký, vzdušný a bezúdržbový. Kvalitní konstrukce vám zajistí dlouhou životnost.

2. Nábytek z plastu

Nemusíte se děsit, když slyšíte slovo plast. V dnešní době již neplatí to, co kdysi. Plastový zahradní nábytek je moderní a designový! Opravdu je z čeho vybírat. Jelikož se jedná o nadčasový materiál, nemusíte se bát o jeho životnost. Nerezaví, je odolný proti UV záření, jednoduše se o něj postaráte. A nemusíte se zaměřovat pouze na posezení, ale také na praktické pomocníky jako jsou skříňky nebo úložné boxy.

3. Nábytek z kovu

Kovový zahradní nábytek je sázka na jistotu. Ačkoliv zprvu působí nehostinným a chladným dojmem, tak se vám v tomto ohledu nabízí celá pestrobarevná škála čalouněných doplňků – polštáře, deky, podušky a plédy. A rázem máte příjemné posezení, které vám bude leckdo závidět. Nábytek z kovu vám zaručí stabilitu a vysokou nosnost. Navíc je materiálem, který již je povrchově upraven, takže se nemusíte o nic starat. Praktické jsou skládací elementy, které uskladníte raz, dva. Ale ani zahradní houpačky z kovu nejsou k zahození!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *