Domů » PlatonCoin jako investice i platidlo

PlatonCoin jako investice i platidlo

Kryptoměny jsou čím dál populárnější, a ačkoliv spousta lidí zná jen Bitcoin, na trhu jich je daleko více. Mezi nimi i jedna česko-slovenská měna, PlatonCoin. Stojí za ní firma Platon Finance, již založili manželé Tannerovi.

Daniel a Julie Tannerovi z firmy Platon Finance vnímají kryptoměny jako investiční aktivum i platidlo. Jak se píše o Platon Finance na CNN prima news, oba zakladatelé jsou přesvědčeni, že žijeme v období revoluce uspořádání finančního systému.

Byznysové aktivity se stále více přesouvají do online prostředí a lidé chtějí v nejisté době do něčeho investovat své peníze. Jednu z možností představují právě kryptoměny.

Přidejte se k ekosystému Platon Life

Nejen pro ty, kdo chtějí začít s kryptoměnami hezky česky, je určena platforma firmy Platon Finance s názvem Platon Life. Jde o celý ekosystém, který vám umožňuje nakupovat kryptoměnu, platit s ní a stát se součástí komunity. Komunity, jež se podporuje, vzdělává a jde vstříc novým trendům v měnové oblasti.

Platon Finance byla mimochodem jednou z prvních společností, která přišla na trh s pojištěnou digitální peněženkou. V současnosti s ní lze přijímat šest různých kryptoměn, je dokonale chráněná před útoky hackerů a použití je intuitivní i pro začátečníky. Samozřejmě se s ní dá i platit v celé řadě internetových obchodů. Na platformě si své PlatonCoiny vyměníte za vouchery a ty využijete při nákupu. Jak se píše o Platon Finance na aktualne.cz, i díky Platon Finance se kryptoměny stávají běžnou realitou.

Sláva PlatonCoinu sahá už i za hranice ČR

Kryptoměna PlatonCoin vznikla v roce 2018, už v první polovině následujícího roku se jí však podařilo vstoupit na asijskou burzu DigiFinex. Vzbudila velký rozruch, později se o ní začal zajímat dokonce Microsoft. Ten si ji loni vybral do svého technologického inkubátoru. Přečtěte si o spojení Microsoftu a Platon Finance na tyden.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *