Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Peníze rychle aneb půjčka, na kterou vůbec nečekáte

Peníze rychle aneb půjčka, na kterou vůbec nečekáte

Jen čtvrt hodiny postačí, abyste měli peníze na svém bankovním účtu. Malý úvěr, co vážně potěší!

Finanční starosti v dnešním světě přicházejí a odcházejí, bohužel je ale vlastně jen na nás, abychom je co nejúčinněji vyřešili a mohli zase klidněji usínat. Dlouhé čekání na odpověď ale všechny jen unavuje, že? Právě proto jsou dnešní nebankovní půjčky připravené už v řádu minut, nemusíte kvůli nim ani zvedat telefon nebo navštěvovat osobně pobočku. Na trhu je totiž silná konkurence, která zkracuje dobu vyřízení na naprosté minimum…

Až dvacet tisíc bez zbytečných otázek

Že se snad bude někdo ptát na účel využití nebo dokonce vyžadovat faktury a účtenky za zboží? Ale vůbec ne, přesně naopak – dotazům se vyhnete, cílem je maximální zjednodušení procesu půjčování peněz. Doslova a do písmene lze říci, že postačí jen několik málo kliknutí a půjčka je na světě. Jak se říká, peníze rychle! Nemusíte kvůli nim dlouho čekat, neboť po schválení žádosti už půjde nanejvýš o patnáct minut, během nichž doputují na váš bankovní účet. Pak již s nimi můžete neomezeně disponovat a starat se už jenom o jediné. Dodržet beze zbytku domluvený splátkový kalendář! Celkem je připraveno až dvacet tisíc korun. A kolik je naproti tomu minimum pro sjednání půjčky?

  • 1 000 Kč je nejnižší částka, o kterou můžete požádat. Poslouží třeba na mobilní paušál?
  • Splátkový kalendář lze nastavit podle představ klienta – jsou 4 varianty – 1, 2, 3, 4 týdny.
  • Prodloužení splátkového kalendáře za poplatek? Jistě, a to vlastně až o další čtyři týdny.

Jednoduchý kontaktní formulář pro všechny

Nemusíte se o sobě příliš rozepisovat, není nutné vyprávět o detailech ze svého soukromí. Bonita se přeci prověřuje docela jinak – alespoň tedy v nebankovním sektoru, protože banky jsou na tuto věc poněkud přísnější. Kontaktní formulář, který musíte vyplnit, aby mohla být vaše žádost o půjčku posuzována, je obecně vzato velmi krátký. Obejdete se tak bez starostí a zbytečného čekání, protože půjčka 10000Kč si vyžádá pouze několik minut vašeho času.

Doklad o příjmu je dnes už nutností

Doložit, že na půjčku opravdu máte – aneb ukázat výpis z účtu za poslední tři měsíce, kde bude jasné, že jste zaměstnancem nebo podnikáte (v tomto případě pak bude zapotřebí dodat i daňové přiznání za poslední rok). V každém případě se však nebudete zbytečně zdržovat, toto pro posouzení bonity u krátkodobých úvěrů opravdu postačuje!

Osobní údaje budou v bezpečí

Další výhody? Ty jsou zcela nasnadě, například nebudete potřebovat ručitele, což bylo vlastně ještě v poslední generaci zcela běžnou praxí. Odpadají i jakékoliv poplatky předem, takové věci se dnes už také vůbec nenosí. A osobní data, která svěříte poskytovateli půjčky? Ta budou pečlivě zašifrována na serveru a nebude k nim mít přístup nikdo třetí – tudíž, budou uchovávána v maximálním bezpečí a nemusíte mít o ně nejmenší obavy! Peníze navíc získáte naprosto na cokoliv, bez vysvětlování a zadávání těch opravdu důvěrných údajů. V kontaktním formuláři se vlastně spíše představíte.

Půjčujte si zodpovědně, nepřeceňte své síly

Pokud si sjednáváte půjčku, musíte mít jasno o tom, jak ji budete splácet. To je první a nejdůležitější pravidlo světa nebankovních úvěrů, a to pochopitelně i těch relativně malých a s velmi krátkou lhůtou splatnosti. Dluhová past začíná u nesplacených tisícovek a bylo by jistě nemilé se jejímu okraji, byť jen přiblížit, že?  Právě proto je nutná obezřetnost, jde přeci o peníze a přecenit své síly by bylo nebezpečné. Sjednávejte si proto jen takové úvěrové produkty, u nichž jste bytostně přesvědčeni o tom, že je zvládnete bez potíží splatit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *