Party stan: využijete ho nejen na večírek, ale při práci

Byla by velká škoda omezovat party stan jen na večírky, jejich využití je velmi pestré. Podle plánovaného využití se pak řídí výběr rozměru stánku. Při jakých příležitostech můžete zastřešení využít a co je při výběru důležité sledovat?

Nápady využití párty stanů

Takovéto přístřešky se dají využít nejen pro soukromý účel, ale také při práci. Když potřebujete předvést a nabídnout zboží, ale třeba také uspořádat ochutnávku nebo raut. Party stan se může stát zázemím pro pořádané školení, večírek, ale také například teambuiding. Dají se využít pro volnočasové aktivity jako jsou různé výstavy zvířat nebo předvádění technických vymožeností. Ukryjete pod nimi, před nástrahami počasí, také předváděné motorky nebo auta. Může se stát místem pořádání módní přehlídky.

Samozřejmě nesmí party stan chybět při nejrůznějších oslavách, výročích, svatbách. Dá se ale také vzít na piknik nebo chytání ryb. Zkrátka všude tam, kde potřebujete přístřešek na ochranu před prudkým sluncem nebo naopak před deštěm, větrem, kroupami. Na jaře, v létě, na podzim. Výjimkou není ani zimní období.

Variabilní party stany

Když si pořizujete věc, chcete aby toho zvládla co nejvíc. Aby byla co nejlépe využitelná, pokud možno řadou způsobů. Party stany Brimo nabízejí z jednoho stanu vytvoření dokonce 5 různých podob. Tahle velmi praktická možnost se pak využije podle počasí, příležitosti i potřeby.

Zastřešení je takovým základem. Protože má materiál stánku UV ochranu, poskytuje v tomto ohledu dobrou péči proti vlivu slunečních paprsků. Střecha je vyrobena ze stálobarevného voděodolného a pevného materiálu. Na ni se mohou v případě potřeby pomocí suchých zipů upevnit až tři boční stěny. Aby byl stánek velmi dobře chráněn třeba při velkém dešti, je možné ho dovybavit čtvrtou stěnou, která má dveře. Celý prostor pak bude uzavřen.

Co má mít kvalitní stan

Stan byste měli zvládnout sami přenést a mělo by se s ním dát bez problémů manipulovat. Velmi důležité je jednoduché rozložení stánku. Party stany Brimo mají automatický systém zajištění konstrukce. Stánek lze rozložit už za 40 sekund. A to dokonce bez potřeby návodu nebo nářadí.

Při výběru party stanu je důležitá jeho stabilita, která zvládne téměř jakékoliv počasí. Kromě kvalitního materiálu střechy a stěn je postaráno i o konstrukci, která je ošetřena proti korozi a poškrábání.

Rozměr stánků pak volíte podle plánovaného účelu využití. Stánky Brimo nabízejí menší rozměry 2 x 2 m, 2 x 3 m, 3 x 3 m, ale také se dá vybírat mezi většími rozměry: 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m.

Když chcete vybírat přístřešek, samozřejmě myslíte i na jeho vzhled. V nabídce jsou přinejmenším tři barevné varianty. Určitě najdete barvu, která bude příjemná na pohled pro vás i kolemjdoucí. Zářivá, ale i neutrální odstín. Jak potřebujete.

Facebookové komentáře

Přidat komentář