Párty stan – prodej nekončí ani v podzimním období

Zajímáte se o párty stan prodej? Toužíte po kvalitním výrobku, ale nevíte si rady? Nelze se divit, trh nabízí ohromné množství tvarů, rozměru v široké škále barev. Stačí zavítat do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz, kde se můžete sami přesvědčit o pravdivosti těchto slov. Párty stan prodej – začít můžeme u klasiky. Párty stan 3x3m, různé barvy + 2 boční stěny. Tento výrobek je velice oblíbený a v poslední době se stal součástí vybavení každé zahrady. Co si na tomto párty stanu uživatele nejvíce cení? Skutečnost, že váží je 8,5 kg, snadná montáž a demontáž. Výška je 1,97 metru a součástí výrobku jsou dvě boční stěny. Máte-li zájem o další stěny, není problém si je přiobjednat v kategorii příslušenství nebo náhradní díly.

Párty stan prodej! Nůžkový párty stan 3×6 m

Tato varianta se nabízí v klasickém a nůžkovém provedení. A pokud preferujete vysokou kvalitu – nůžkový 3 x 6 m párty stan prodej, to je naše doporučení. Tento model je typický svou velkou stabilitou, velkými rozměry. Ideální výrobek pro podnikatelské účely nebo pro větší rodinné oslavy. Párty stan prodej – balení obsahuje sadu šesti bočnic. Co to znamená? Nůžkový stan se dá při špatném počasí zcela uzavřít.   A pokud máte podlahu, osvětlení a topení – nic nebrání v pokračování oslavy. Navíc můžete některé nůžkové párty stany 3 x 6 m dle potřeb nastavit až do tří výškových stupňů. V tomto případě, ale musíte počítat s vyšší cenou, která se pohybuje kolem 10 000 Kč.

Šlápneme trochu do plynu! Párty stan prodej

Na řadu přichází zahradní párty stan 6x12m. To už je výrazný prvek ve vaší zahradě nebo na firemní, sportovní, kulturní a jiné společenské akci.  Tento macek zastřeší svatbu nebo promoce a další slavnosti.  Jeho mohutná konstrukce je tvořena z pevných ocelových trubek. Rozměry trubek – vnitřní průměr 38mm, ocel je tlustá 0,9mm. Párty stan prodej – nevýhody … velká váha stanu až 180 kg, takže montáž a demontáž nezvládne málozručný jedinec. Cena stanu cca 15 000 Kč a výše.