Párty stan – ideální rozměr 3×6 m

Než se pustíte do objednávky párty stanu 3 x 6 m tak pečlivě uvažte, zda skutečně takto velký stan upotřebíte. Pokud toužíte pouze po soukromí a chvilce klidu při nedělním obědu zcela postačí malý nůžkový stan. Ovšem, pokud milujete společnost a rádi grilujete nebo podnikáte či organizujete různé firemní, společenské, kulturní a sportovní akce – párty stan 3 x6 m můžeme jen doporučit.  Rozměr 3×6 metrů se jeví jako ideální a také nejprodávanější velikost! Párty stany mají široké možnosti využití a mnohdy slouží i jako dočasné skladiště pro úschovu auta, uhlí, dřeva nebo si pod párty stan dávají hospodyňky sušit mokré prádlo.

Párty stany 3x6 m. Obrovský výběr SKLADEM!

Párty stan 3×6 m! Na co si dát pozor

Nedávejte svůj stan ven v extrémně špatném počasí – silný vítr, prudký déšť nebo sníh. A pokud párty stan 3 x 6 m již stojí a přižene se nějaká katastrofa, doporučujeme stan rychle demontovat a odnést na bezpečné místo. Víte o tom, že v některých zemích, je dovoleno stavět pouze stany větší než 75 m2? Za své hosty nesete odpovědnost, a proto musíte předcházet zranění lidí a poškození materiálů. A to je hlavní důvod, proč nedoporučujeme nákup párty stanu 3 x 6 m u neprověřených prodejců. V tomto případě se vám opravdu nevyplatí šetřit – nízká cena se rovná nízká kvalita a to mějte při objednávce  párty stanu 3 x 6 m vždy na paměti.

Párty stan 3 x 6 m – dočasné útočiště před nepřízní počasí

Párty stan 3 x 6 m je určen pouze pro zvláštní příležitosti, nikoliv trvale. Když prší, je riziko, že voda naprší na střechu a způsobí zhroucení stanu. Je proto důležité zachovat střešní krytinu bez vody a během silného deště stojící vodu vytahovat.  U sněžení je riziko, že těžký sníh způsobí zhroucení stanu.  Stojí váš párty stan 3 x 6 m v místě, kde je otevřený oheň nebo je svařovací zařízení či jiný zdroj způsobující vznícení? V tom případě buďte zvlášť na párty stan 3 x 6 m opatrní.