Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Který je ten pravý luxusní hotel v Ostravě?

Který je ten pravý luxusní hotel v Ostravě?

Fotografie: Hotel Ostrava

Chystáte se do Ostravy? Toto moravskoslezské město rozhodně stojí za návštěvu. Ať už sem jedete za pracovními povinnostmi, nebo čistě jen na výlet, určitě si udělejte čas na procházku centrem, oblast Vítkovice, místní ZOO nebo Slezskoostravský hrad.

V Ostravě je každopádně co vidět. Přímo ve městě vás zaujme zajímavá architektura z neomítnutých cihel a unikátní industriální památky. S dětmi se určitě vydejte do ZOO, až do půlky března tam mají i výukové centrum. Až si budete chtít odpočinout, jedinečný výhled na celé město nabízí Halda Ema. A možná už v době vaší návštěvy bude znovu otevřen Svět miniatur, který se momentálně stěhuje k Slezskoostravskému hradu.

Je jasné, že tohle všechno za jeden den nestihnete, budete tedy hledat nějaký hotel Ostrava.

Kde se v Ostravě ubytovat?

Toužíte-li po opravdu autentickém zážitku, ve vašem hledáčku by se měl určitě objevit luxusní hotel Ostrava s názvem Jan Maria. Nachází se totiž v objektu bývalé šachty „JAN MARIA“, přesto to odsud není daleko do centra. Blízko je i ZOO Ostrava, Slezskoostravský hrad nebo tolik známá Stodolní ulice.

Kdyby náhodou počasí nepřálo, v hotelu si můžete užít bowling, infra saunu či whirlpool. Součástí hotelu je dokonce fitness centrum, takže nuda rozhodně nehrozí.

Co budete jíst?

Součástí hotelu je i luxusní restaurace Ostrava. V zimních měsících vám tam pobyt zpříjemní hořící krb, dá se využít i kryté venkovní posezení. Každý všední den vám nabídnou dva druhy poledního menu. Na jídelním lístku se skví takové lahůdky jako špagety Carbonara, vepřová líčka na červeném víně, medailonky z divočáka, Quesadilla, cuketové risotto či těstovinový salát s tuňákem. Tato luxusní restaurace Ostrava s radostí používá regionální bio potraviny, takže poznáte pravou chuť Moravskoslezska.

Ubytování v Hotelu Jan Maria **** se dá objednat online, tak na nic nečekejte a rezervujte. Nabízí i speciální pobytové balíčky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *