Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Koupě bytu vás nemusí zruinovat

Koupě bytu vás nemusí zruinovat

Nejste milionáři, nevyhráli jste ve sportce, ani jste nevykradli banku a potřebujete bydlet? Nevadí. Projekt Byty u parku myslí na všechny slušné lidi, kteří si své našetření peníze vydělali poctivě a po složení finanční jistiny si na další financování vezmou hypotéku. Bydlet v novostavbě uprostřed zeleně na Žižkově si ve spolupráci s Hyposervis Consulting může dovolit každý průměrně solventní člověk.

Ideální bydlení pro rodiny

Prodej bytů na pražském Žižkově v rezidenci Byty u parku je cílen na lidi, kteří milují přírodu, vyhledávají klid nebo potřebují bezpečný prostor pro výchovu svých dětí. Žižkov a jeho přilehlé parky jsou pro tento způsob života jako stvořené. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Na Žižkově je krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Okolí Malešické ulice čeká v budoucnu rozvoj a nová výstavba na místě nynějšího nákladového nádraží Žižkov. Adresa bytů u parku se tak stane průsečíkem dvou světů – čtvrtí plnou parků a oddychových míst a centrem s plnou občanskou vybaveností včetně ideální logistické návazností na centrum velkoměsta. Co chtít víc? Místopisný genuis loci nemá široko daleko konkurenci.

Vybírejte on-line

Projekt zahrnuje 11 bytových domů s 272 byty o velikosti 1 až 5 + kk. Nové byty Praha 3 jsou žádané nejen pro svou lokalitu, moderní design, ale i pro svou příznivou cenu. Díky on-line katalogu bytu si můžete vygenerovat konkrétní bytovou jednotku přímo s cenou. Zjistíte, zda k bytu náleží balkon, lodžie nebo terasa, na jakou světovou stranu je orientován nebo zda má k dispozici sklep. Uvedená cena je finální a lze je financovat pomocí hypotéky.

Klientům, kteří si kupují nemovitost z projektu Byty u parku, bude nabídnuta hypotéka s férovými podmínkami. Hyposervis Consulting zařídí veškeré papírování a garantuje mimořádný úrok. Zvládne koordinaci procesů mezi vámi, bankou a prodávajícím. A to všechno za nulový administrativní poplatek, včetně znaleckého posudku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *