Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Kde si užijete aktivní dovolenou na jaře? Navštivte naše sousedy na Slovensku

Kde si užijete aktivní dovolenou na jaře? Navštivte naše sousedy na Slovensku

Fotografie: Apartmánové domy Villa Gardenia Donovaly

V dnešní době se před námi otevírá celý svět a pouze čeká na své prozkoumání. Nikdo však neříká, že musíte cestovat na druhý konec planety, abyste si vychutnali krásný a nezapomenutelný relax. Někdy se ty nejhezčí zážitky skrývají za rohem, což platí i pro Slovensko. Co vám nabídne?

V cíli raz dva

Je-li tématem hovoru ubytování na Slovensku, hodí se zmínit rovnou celou řadu podstatných benefitů. Mezi ty nejdůležitější bezesporu patří blízká dojezdová vzdálenost, nízké ceny, podobný jazyk a přátelští lidé. Zapomenout nesmíte ani na přírodní skvost v podobě Vysokých Tater. Právě daná destinace je ohromným lákadlem nejen pro Čechy, ale i turisty ze všech ostatních koutů Evropy.

S tímto fenoménem pracují samozřejmě i hotely ve Vysokých Tatrách, které se navzájem předhánějí v tom, kdo poskytne svým klientům příjemnější služby. Ubytování však ani zdaleka není jediným zážitkem v této slovenské lokalitě.

Nádherný výhled

Vsadíte-li například na hotely ve Štrbském Plese, ocitnete se uprostřed ohromného množství neopakovatelných přírodních úkazů. Za zmínku stojí třeba vodopád Skok, chata Solisko či Popradské Pleso. Vyjmenovat všechny možnosti by vydalo na samotnou knihu, a tak se raději podívejte na internetové tipy. Už na základě samotných fotografií si ihned uvědomíte, že daná místa prostě musíte vidět.

Online prostor vám pomůže i s vyhledáním ideálního pokoje přesně pro vaše účely. Jestli toužíte po jarním relaxu, vybírejte hotely a ubytování na Hotely.cz. Během několika málo kliknutí myši se před vámi objeví pestrý seznam desítek a desítek variant, stejně jako důležitých informací. Poté si stačí jen zarezervovat kýžené datum. Nemusíte se obávat vysokých cen, jelikož Slovensko patří mezi poměrně levné země.