Kam v létě s dětmi? Do zábavního parku!

Ideální místo pro výlet, kam můžete za každého počasí, nabízí své atrakce venku, pod střechou i v chládku třeba pohádkového sklepení. Zážitkový zábavní areál Fábula je pro všechny od 2 do 99 let. Pokud tedy nevíte, kam zase s dětmi vyrazit na výlet a hledáte zajímavý program na víkend, zde vás čeká mnohem víc než běžná zábava pro děti. Zábavní park Fábula je super tip pro rodinný výlet za každého počasí. Program pro děti všech věkových kategorií i pro jejich dospěláky vás zabaví v době deště i palčivého slunce. Zdejší atrakce si užijete venku, pod střechou, ale i v příjemném chládku prastarých budov zdejší Pohádkové říše. Kam dnes s dětmi už po přečtení článku budete vědět.

Novinka sezony 2017, úniková hra Útěk ze žaláře

Výlet do pohádkové Fábuly je určen jak pro nejmenší děti, tak i pro starší školáky a dospělé. Téma českých pohádek zaujme malé návštěvníky, ale i školáky ve věku od 6 do 15 let, pro které je třeba přichystána únikovka s názvem Útěk ze žaláře. Neváhejte proto ani chvíli a vyrazte do světa zážitků a interaktivních her. Pohádková říše Fábula se vám před očima mění v rodinný zábavný park, vhodný pro děti různého věku. Pokud řešíte to věčné dilema, jak je všechny zabavit, zde máte po starostech. Baví se zde děti klidné a přemýšlivé, ty, co chvilku neposedí, milují adrenalin, zvířátka, pohádky, kreativní činnosti, hlavolamy, marionety či bludiště. Zapomenou na mobil, tablet i počítač a budou se skvěle bavit. Přivezou si spoustu zážitků a mnohdy dokáží překonat sami sebe.

Zážitkový areál skřítka Fábuly

Zážitkový areál skřítka Fábuly leží na rozhraní dvou krajů, Vysočiny a Jižních Čech. Kvete zde turistika a o zajímavá místa zde rozhodně není nouze. Pokud řešíte rodinný výlet, kam vyrazit na kolo nebo vás čeká dovolená s vašimi dětmi, nenechte si ujít skvělý celodenní výlet do zábavního parku Fábula. Prohlédněte si také zdejší akce pro děti, ať víte, co vás v daném týdnu čeká. Může to být neúžasnější vodník českých pohádek, Josef Dvořák, úžasná princezna Míša Kuklová nebo hitrádio Faktor a mnoho dalších akcí. Při Loutkobraní zde oživnou loutky, čekají vás Kouzla a čáry magistra Kellyho i Prázdniny skřítků aneb Fábula slaví narozeniny. Zábavné parky jako je Fábula, jsou úžasný zážitek pro každého.

Fábula, zábava pro každého

Myšlenkou zdejšího zábavního parku je nabídnout všem nepřeberné množství forem zábavy. Každý si zde přijde na své a na konci dne si mnohdy uvědomí, že vůbec nepotřeboval svůj mobil, tablet ani počítač. Odneste si domů spoustu zážitků a vyrazte na výlet do parku Fábula třeba dnes, nebo hned zítra. Konečně nemusíte řešit, jaké bude počasí. Venku vás čeká úžasná mini ZOO, pohádkové bludiště, kulturní program, divadlo v letním amfiteátru, dětská hřiště i pikniková loučka, kde nasytíte hladové krky. Uvnitř vás zase čeká cesta za pokladem umístěná v pohádkovém sklepení s živými pohádkovými bytostmi, hlavolamy, tvořivé dílny, úniková hra Útěk ze žaláře, obří společenské hry, herny, pohádkový Betlém a cukrárna pro mlsné jazýčky. Venku i uvnitř je zážitkový hostinec u loupežníka Bamitky, kde se nasytí všechny prázdné žaludky.