Přeskočit na obsah
Domů » JÍDLO » Jedlé nádobí dodá vaší zahradní párty dokonalou atmosféru

Jedlé nádobí dodá vaší zahradní párty dokonalou atmosféru

Foto: jedlé nádobí

Letní dny přímo vybízí k pořádání zahradních slavností a rodinnému grilování. Šetřete životní prostředí a připravte pro své nejbližší originální zákusky v podobě lžiček, talířů či brček. Jedlé nádobí šetří životní prostředí a rozhodně dodá vaší zahradní párty jedinečnou atmosféru. Dejte sbohem nepraktickému plastovému nádobí a vyzkoušejte něco nového, co vám nejen poslouží, ale i zachutná.

Jedlé talíře vhodné pod steak i salát

Představte si situaci, že dojídáte steak a po něm se zakousnete ještě do talíře. To není vtip. Jedlé talíře jsou vyrobeny z pšeničných otrub a po dojedení, ať už polévky, masa či zeleninového salátu si do nich můžete kousnout nebo je kompostovat. Jedná se o 100% přírodní produkt, který je šetrný k životnímu prostředí a plnohodnotně nahradí jednorázové umělé nádobí. Nemusíte se bát v nich servírovat ani teplá jídla, polévky, a dokonce jsou vhodné i pro ohřívání jídla v mikrovlnné troubě.

Jedlé kelímky na kávu i horkou čokoládu

Pokud máte děti, tak určitě ocení, když jim horkou čokoládu či kakao donesete rovnou i se zákuskem. Jedlé kelímky snesou teplotu do 85 °C a rozhodně se hned tak nerozpustí. Nápoj v nich můžete ponechat až 12 hodin. Pokud děti stihnout svou horkou čokoládu vypít do 40 minut, pak na ně čeká křupavé a zábavné zakousnutí do kelímku. Kelímek je sladký, a tedy ideální i pro servírování kávy či čaje. Tedy nejen při grilování, ale i při dalších příležitostech můžete jedlé nádobí využít a udržovat tak naši planetu bez zbytečného odpadu.

Jedlé nádobí, ať už kelímky, brčka či talíře, neobsahuje žádná umělá barviva, cukry ani živočišné složky a díky tomu je vhodné i pro vegany. Zorganizujte skvělou párty se 100 % přírodním nádobím, vytvořte skvělou atmosféru a získejte obdiv hostů. Třeba se u vás inspirují a příště připraví párty s jedlým nádobím zase oni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *