Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Chcete ušetřit před Vánoci? Cashback je nejlepší řešení pro každého

Chcete ušetřit před Vánoci? Cashback je nejlepší řešení pro každého

Fotografie: cashback Tipli.cz

Chcete před Vánoci ušetřit nemalé peníze? Využijte aktuálních slev nejen v e-shopech. Zjistěte, jak funguje cashback a šetřete peníze také na nákupech za potraviny v kamenných obchodech. Buďte v předstihu před ostatními a nakupujte s radostí za méně peněz.

Jak funguje cashback pro e-shopy a pro koho je určen?

Jak získat peníze z nákupu zpět je jednoduché. Stačí vám k tomu přihlásit se na slevový portál, zaregistrovat se a začít nakupovat u svého oblíbeného e-shopu. Pozor, do e-shopu je potřeba se prokliknut právě přes portál slev jako je například Tipli.cz. Výhodou cashbacku je, že není omezen jen na určité zboží. Nakoupit si můžete cokoliv a získat tak peníze za nákup zpět.

V případě, že chcete ušetřit i při nákupu potravin v kamenných prodejnách, pak doporučujeme sledovat aktuální letáky se slevami.

Akční letáky pro kamenné obchody

Slevy a akční nabídky se vztahují i na potraviny a kamenné prodejny. Určitě jste si všimli, že vám čas od času do schránky přijde akční leták s nabídkou slev na potraviny ať už od Billy, Penny, Albertu či jiných obchodů. Nyní najdete všechny letáky na jednom místě u Tiply.cz a vybrat si tak můžete výhodné slevy přímo pro vás.

Slevy na vás čekají u Penny Market, Billy, Kauflandu, Tesco i Albertu

Nakupujte chytře a buďte o krok před ostatními. Penny leták i ostatní letáky vychází pravidelně 1x-2x do týdne a slevy platí pouze pro určité období. Je tedy dobré dozvědět se o nich včas, vzhledem k tomu, že akční zboží bývá velmi rychle vyprodáno. Na stránkách slevového portálu najdete krom Penny letáku, také leták Billa, leták Tesco, leták Albert nebo leták Kaufland. Nečekejte na to, až vám slevy dorazí do schránky, protože to může být už pozdě.

Prohlédněte si akční nabídku slev online, vyberte si ty, které jsou pro vás užitečné a vyrazte na nákupy dříve, než bude zboží vyprodáno. Navíc pokud využijete i dalších zajímavých akcí, které dané obchody nabízí, jako je například Billa club, nebo Penny karta, můžete ušetřit ještě mnohem více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *