5 sexuálních poloh pro dokonalou stimulaci bodu G. Znáte je všechny?

Stimulace bodu G během sexu dokáže vyvolat silný vaginální orgasmus. Pojďme si teď představit prověřené sexuální polohy, ve kterých je tento zázračný kousek dámského těla účinně masírovaný penisem. Nemusíte být extra ohební nebo pružní. Vybrali jsme pro vás polohy se snadnou proveditelností, takže je zvládnou i úplní začátečníci.

Cválající kůň

Odbourejte stereotyp, milujte se i mimo pohodlí vaší postele. Snadná poloha cválajícího koně zaručuje hluboký průnik a hlavně ideální úhel pro potěšení bodu G. Muž si sedne na pevnou židli a dáma mu nasedne do klína (budete čelem k sobě). Zatímco muž přidržuje ženu za boky aby nespadla, ona se houpe dopředu a dozadu, jako když kovbojka cválá na koni.

Bandalír

Fyzicky nepříliš náročná pozice Bandalír je pro dráždění bodu G jako dělaná. Žena si lehne na záda, zvedne obě nohy a opře je o hruď muže, který před ní klečí. Muž při pronikání tlačí partnerčina kolena směrem k jejím prsům a mění úhel penetrace tak, aby to bylo oběma příjemné. Žena se může držet za boky partnera a kontrolovat rychlost i hloubku přírazů.

Poctivá ruční práce

Pokud si budete chtít mezi polohami odpočinout, můžete bod G hledat i ručně. Neskrývá se totiž někde hluboko, ale zhruba v první třetině pochvy. Žena si lehne na záda, pokrčí nohy a muž ji bude stimulovat krouživými pohyby ukazováčku a prostředníčku po přední straně pochvy. Palcem ještě může dráždit klitoris, čímž umocní partnerčin prožitek. Nezapomeňte si připravit ručník k posteli, protože je dost možné, že žena dosáhne mokrého orgasmu. Pokud chcete podrobnější návod, doporučujeme článek: Jak dosáhnout mokrého orgasmu.

Poloha lžíce

V těsné a jednoduché poloze plné něhy do sebe budete dokonale zapadat – skoro jako dvě lžičky v šuplíku. Oba si lehněte na bok (žena zády k muži) a mírně pokrčte nohy v kolenou. Žena musí mít zadeček o něco výše než jsou boky partnera, aby do ní mohl pohodlně zasouvat penis zezadu. V této poloze je aktivní hlavně muž, ale jeho polovička mu může pomoci nasměrováním pánve a nazdvihnutím horní nohy.

Kromě toho, že poloha lžíce účinně stimuluje bod G, poskytuje také dostatek prostoru pro dráždění klitorisu. Mnohé páry však nedokáží sladit ruční stimulaci klitorisu s rytmem milostných pohybů, takže si práci ulehčují malým vibrátorem na klitoris.

Milování na stojáka

Při provozování sexu na stojáka toho nepotřebujete mnoho, dokonce ani postel. Žena se postaví zády k muži a ten do ní vstoupí. Zpočátku je ideální, když se žena trochu předkloní, čímž usnadní průnik. Tato sexuální poloha bohužel není vhodná pro páry s velkým výškovým rozdílem. Jinak je však snadná a oblíbená hlavně při rychlovkách všeho druhu.

Milování na stojáka stojí za to vyzkoušet třeba ve sprše. Horká voda vás oba dostane do varu.Avšak opatrně, stékající proud může odplavit vaše tělesné tekutiny a ohrozit hladký průběh milování. Vyzbrojte se proto silikonovým lubrikačním gelem, který voda neodplaví. Předejdete tak zbytečnému drhnutí.

Obrácený misionář

Další z poloh, při které může žena snadno dosáhnout vaginálního orgasmu, je misionář trochu jinak. Žena se položí na bříško, pánev si podloží polštářem a roztáhne nohy. Muž si lehne na ni a vstoupí dovnitř. Žena je v pasivní pozici a vychutnává si prožitek, může však měnit úhel průniku pohybem pánve. Obrácený misionář je vhodný pro romantické duše i milovníky něžného násilí či rychlého přirážení – záleží totiž jak těsně přimknete svá těla k sobě.

Najděte si svou vlastní polohu

Každá žena je jiná a pouze vy znáte svá těla nejlépe. Nejlepší variantou, jak najít tu správnou sexuální polohu pro dokonalou stimulaci bodu G, je navrhnout si vlastní sex pozici! Můžete se přitom inspirovat již existujícími polohami ve známé Sexypedii, které pozměníte podle svých potřeb.

Hlavně se při hledání rozkoše nenechávejte odradit. Když to nevyšlo napoprvé, nevěšte hlavu. Příště to třeba klapne. A pokud se vám nedaří dosáhnout vaginálního orgasmu, pořád ještě existuje orgasmus klitoridální, a ten dokáže být stejně tak úžasný.

TIP: Nemáte čas? Vyzkoušejte také milostné polohy pro rychlovky!