Párty stany

Párty stany SKLADEM – největší výběr v ČR!

Párty stany v nůžkovém provedení

Doporučujeme i skládací a snadno přenosné altány

Přečtěte si: 14 tipů jak zorganizovat pohodovou párty

Máte už na léto zahradní gril? Doporučujeme gril lokomotiva!

K létu nedomyslitelně patří grilování. Ať už si užíváte letní pohodu sami, nebo s přáteli. Kvalitní gril je základ stejně jako dobré jídlo, které na něm připravíte. Toužíte po klasickém grilu, nebo vás láká kombinace s udírnou? Podle čeho vybírat a jaké přednosti jednotlivé typy grilů přináší?

[ více zde ]

Mohly by se Vám hodit zahradní párty stany, stany v nůžkovém provedení nebo perfektní skládací altány. Jak ale vybrat to správné řešení?

Čím se liší skládací altán od nůžkového nebo klasického párty stanu?

Slovo altán je v současné době trochu zmatené. Někteří zákazníci považují altán za pevnou stavbu většinou z dřevěných trámků a pevné krytiny - takovým stavbám se říká i pergoly. Někteří zákazníci považují za altán i skládací párty stan - konstrukce stanu je ze zásuvných trubek nebo trubek natrvolo spojených nýty, které umožňují točivý pohyb částí - říká se tomu nůžková konstrukce. Jako střechy slouží plachty různých gramáží (gramáž je vlastně tloušťka plachty - ta určuje jestli je stan spíše jen proti slunci nebo odolá i dešti. Taková řešení mají obrovské výhody: dají se snadno složit a v tašce přenést a postavit prakticky kamkoliv, kde je alespoň trochu rovný povrch. Vyrábějí se i opravdu profesionální řešení pro celoroční instalace. Nevýhodou levných párty stanů je, že při větším větru se musí rozebrat a uklidit.

Rozdíl mezi klasickým párty stanem a stanem s nůžkovou konstrukcí je patrný z předešlého odstavce. Nůžkové konstrukce jsou dražší, než ty klasické, jsou dříve složené a vydrží více.

Konečný výběr je na vás. Pokud toužíte po trvalé stavbě, vyberte dřevěnou nebo kovovou pergolu. Pokud hledáte nejlevnější přenosné zařízení, vyberte párty stan s klasickou konstrukcí. Pokud chcete, aby stan hodně vydržel a byl opravdu rychle postavený, vyberte stan s nůžkovou konstrukcí.

A pamatujte: Čím větší gramáž bude plachta vašeho stanu mít, tím lépe 🙂

Přidat komentář