Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Časopis pro ženy radí a informuje

Časopis pro ženy radí a informuje

Online časopis pro ženy se věnuje žhavým tématům současnosti.  V časopise najdete mnoho módních a kosmetických trendů, rad a nápadů, je rozdělen do následujících rubrik:  MÓDA A STYL, DĚTI, VZTAHY, ZDRAVÍ, CESTOVÁNÍ, BYDLENÍ, ZAHRADA A ZVÍŘATA, DIETY A HUBNUTÍ, FINANCE A FINANČNÍ, GRAMOTNOST, SLUŽBY, RADY, ZAJÍMAVOSTI a ZPRÁVY. Magazín je určeny nejen něžnému pohlaví, ale všem lidem, kteří se zajímají o dění ze všech oblastí společenského života a vedle lehkých tématech hledají dostatek dobrého a kvalitního čtení.

Výchova dětí není věru jednoduchá záležitost

Tady bývá někdy každá rada drahá a výchova dětí se nám mnohokrát vyjímá kontrole. Jaké děláte nejčastější chyby?  Proč jsou děti zlobivé, rozmazlené a umíněné? Nejčastější chyba je, že se stáváte jejich otrokem. Své dítě milujete na tolik, že uděláte všechno proto, aby neplakalo. Dostane hračku, na kterou si ukáže, stejně tak sladkosti, necháte se od svého miláčka tahat za vlasy, když je nespokojené. Chyba! Co když jednoho dne, bude chtít slunce z nebes? Co si pak počnete? Ať si dělá, co chce, později ho to naučím. Druhá chyba. Svého andílka musíte formovat od malého věku. Nebo snižujete autoritu dospělých přímo před dětmi. Nekontrolují se tam, kde je to potřeba. Děti se často odkládají k televizi a k počítačům. Ignoruje se jejich agrese nebo se jim dává až příliš mnoho svobody … nestanovíte jim hranice. Více o výchově dětí se dočtete v online časopisu pro ženy.

Jak zhubnout?

Internet nabízí desítek zaručených diet, kde poutá největší pozornost Dukanova dieta, vajíčková a ovocná dieta. Casopisprozeny.cz  nabízí informace o deseti zlozvycích, které brání hubnutí, proč vás bolí klouby, jak zpevnit problematické partie, odbourání tuku a celulitidy, zda fungují léky na hubnutí, že i pitný režim pomáhá s hubnutím …

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *