Luxusní sauny

Naše společnost Eurowellness pro Vás vyrobí luxusní saunu na míru. V nabídce máme jak exteriérové, venkovní sauny, tak interiérové sauny. Všechny sauny, které vyrábíme, jsou šité našim zákazníkům na míru a snažíme vždy maximálně vyjít každému vstříc.

Interiérové sauny

Výroba interiérové sauny pro nás není žádný problém. Eurowellness vyrábí nejluxusnější interiérové sauny na českém trhu. Jedním z hlavních otázek při výrobě Vaší sauny je jaké vytápění do sauny budete chtít umístit. Interiérové sauny mohou být vytápěné téměř jakýmkoliv vytápěním. Sauny lze vytápět klasických saunovým topením – tím budeme mít klasickou finskou saunu. Také je ale možné nechat si vyrobit Bio saunu nebo ji vytápět pomocí infra zářičů a tím získáme infra saunu.

Vytápění sauny

Základní rozdíly mezi vytápěním saun a tedy i mezi druhem sauny jsou následující: klasická sauna (finská sauna) je sauna s teplotou okolo 85 – 95 °C a s vlhkostí vzduchu mezi 10  a 20 %. Biosauna je specifická kamny, která mají výparník. V biosauně se udržuje teplota kolem 60 °C a má stálou vlhkost mezi 30 – 60%. V biosauně se častou využívá aromaterapie (inhalace esenciálních olejů). Infrasauna je pak sauna s infrazářiči, které prohřívají tělo několik centimetrů pod kůži. Infrasauna prohřívá tělo již během 15 minut a je zde nižší teplota, cca kolem 45 – 60 °C, takže je vhodná pro lidi, kteří nesnáší tak vysoké teploty, které jsou v klasické sauně.

Specifika interiérové sauny

Interiérové sauny dodáváme s nejmenšími rozměry od 117 x 130 x 210 cm. Není problém vyrobit individuálně saunu na míru i s rozměry více jak 2 metry.

Sauny jsou vyráběné z materiálů jako je červený cedr nebo tirolská borovice které Vám zajisté maximální pocit relaxace s kouskem přírody.

Všechny naše luxusní sauny jsou dodávány na míru, včetně montáže. Je možné nechat si udělat i kombinace sauny, například kombinace infra sauny s finskou saunou. Tak budete mít na výběr z různých druhů saun a uspokojíte tím každého člena Vaší domácnosti.